Ogłoszenia o naborze kandydatów na wolne stanowiska

Dom Kultury „Świt” w dzielnicy Targówek m.st Warszawy w związku z dynamicznym rozwojem do swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko

Specjalista ds. obsługi technicznej imprez

Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

1. Obsługa oświetlenia scenicznego (sterowniki Chamsys MQ60, Stage Line DMX 1440),

     systemów nagłośnieniowych, konsolet analogowych (Soundcraft LXII, Behringer Kenyx)

     i cyfrowych (Midas PRO1, Yamaha 01V96)

2. obsługa projektorów multimedialnych wraz z komputerami w czasie wydarzeń i imprez

   organizowanych w Domu Kultury ŚWIT.

3. Obsługa serwera DCP i kinowego projektora cyfrowego

4. Obsługa systemu sprzedaży i kasy,

5. Dbałość o sprawne funkcjonowanie sprzętu audiowizualnego i nagłaśniającego,

   oświetleniowego i projekcyjnego,

Kompetencje i wymagania:
1. wykształcenie średnie techniczne,

2. umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
3. komunikatywność, życzliwość,
4. zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
5. umiejętność pracy zespołowej,
6. dyspozycyjność, samodzielność,

Oferujemy:
1. pracę w kreatywnym zespole,
2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy ( praca zmianowa, praca weekendowa.)
3. bardzo przyjazną atmosferę pracy.

Termin przyjmowania ofert:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Do celów rekrutacyjnych prosimy o zawarcie w aplikacji niniejszej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Kultury „Świt” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. DZ.U.2016.922) i Rozp. Parlam. Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r.

SPECJALISTA DS. ZAJĘĆ STAŁYCH

Zakres obowiązków:

  1. Dbanie o atrakcyjność , konkurencyjność oraz wysoki poziom oferty programowej Domu Kultury w dziedzinie zajęć stałych i kursów, a także ich różnorodność, odpowiadającą zainteresowaniom i potrzebom środowiska lokalnego,
  2. Sporządzanie planu działalności zajęć stałych i kursów i jego bieżącą aktualizację.
  3. Sporządzanie grafiku zajęć organizowanych w Domu Kultury Świt i jego bieżące aktualizacje.
  4. Gromadzenie informacji niezbędnych do ustalenia opłat za uczestnictwo w zajęciach stałych i kursach.
  5. Przyjmowanie wpłaty od uczestników zajęć
  6. Przygotowanie umów cywilno-prawnych z instruktorami.
  7. Nadzór i kontrola prawidłowego i systematycznego prowadzenia dzienników zajęć,
  8. Weryfikacja rzeczywistego stanu uczestnictwa w zespołach zainteresowań i kursach z   prowadzoną ewidencją opłat.
  9. Sporządzanie miesięcznych, półrocznych i rocznych sprawozdań (w części dotyczącej działalności programowej ds. zajęć stałych) oraz gromadzenie informacji i materiałów niezbędnych do ich prawidłowego opracowania.
  10. . Przygotowanie materiałów i aktualizacja strony internetowej
  11. Podejmowanie działań na rzecz współpracy z instytucjami, organizacjami, przedstawicielami i członkami społeczności lokalnej w zakresie podejmowanych przez   nich inicjatyw kulturalnych i związanych z szeroko rozumianym czasem wolnym w celu   umożliwienia ich realizacji przy pomocy Domu Kultury.

1. umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
2. komunikatywność, życzliwość,
3. zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
4. umiejętność pracy zespołowej,
5. dyspozycyjność, samodzielność,

Oferujemy:
2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy ( praca zmianowa)
3. zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, praca zmianowa,
4. bardzo przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Do celów rekrutacyjnych prosimy zawrzeć w aplikacji niniejszą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Kultury „Świt” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz.U.2016. 922) i Rozp. Parlam. Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.

Wytworzył: Renata Zdrajkowska
Data informacji: 2020-08-06 23:00:00
Opublikował: Katarzyna Jaroszewska
Data publikacji: 2014-10-16 23:08:34
Odsłon: 35688
Dziennik zmian